Merhaba ! Ben Emre Okan. 1989 Yılında Ankara’da doğdum. Memur çocuğu olmam sebebi ile çocukluğum ve eğitim hayatım birden fazla şehirde geçti.Kamu Yönetimi öğrencisiyim. İlgi alanlarımdan bahsetmem gerekirse çocukluğumdan beri fotoğraf, müzik ve grafik tasarım her zaman ilgimi çekmiştir. Müzik alanında uğraşım gitar çalmayı öğrenmemle başladı. Lise dönemlerimde ise bir yandan müzikle uğraşırken diğer bir yandan kendimi grafik tasarım alanında daha çok geliştirmek adına photoshop öğrenmeye başladım. Zamanla grafik tasarım konusunda kendimi profesyonelleştirmek için başka grafik ve video programları ile bunu destekledim. Bu programları öğrenmeye başladıkça fotoğrafçılığa olan merakım daha da büyüdü ve nihayet 2010 yılında ilk fotoğraf makinamı alarak manzara ve makro fotoğrafçılık üzerine çalışmalarıma başladım. 2011 Yılında 3D’s Max eğitimi alarak 3D dünyasına geçiş sağlamış oldum. Hemen hemen her türden nesneleri çizmeye çalışsam da ağırlıklı olarak iç dekorasyon ve endüstriyel tasarım alanında çizimler yapmaktayım. Önümüzdeki zamanlarda ise animasyon filmi ve kısa film üzerine çalışmayı hedeflemekteyim

Hello, I m Emre Okan. I was born in 1989 in Ankara. My father was a civil servant. So my childhood and educational life was spent in different cities. I m a public administration student. My interests: photography, music, graphic design an 3D design. I started music by playing guitar. In high school, I was playing guitar and learning graphic design. I started graphic design by learning Photoshop. And then I learned different design programs ( video and graphic design programs ) to professionalize in myself. My curiosity has increased day by day. In 2010, I bought my first camera. I focused on macro photography and landscape photography. In 2011, I learned 3D Max. Generally I’m making interior design and industrial design product with 3D Max. But I m making almost every models with 3D Max. My future plan is to make animated film and short film.

Program Bilgim

3D's Max - Vray
85%
Photoshop
80%
Marvelous Designer
70%
Zbrush
70%
Premiere Pro
75%

Kişisel Yeteneklerim

Yaratıcılık
80%
Özgünlük
85%
İnteraktiflik
90%
Öğrenmeye Açıklık
90%
Görsel Zeka
80%
0
3D Çizim
0
Fotoğraf
0
Kaç Program Biliyorum
0
Kaç Yıl Oldu ?

Çalışma Alanlarım

3D Tasarım

3D Tasarım ve Render Çalışmaları için asıl olarak 3D’S Max ve V-Ray Kullanmaktayım. Bunun dışında yardımcı olarak “Marvelous Designer” ve “ZBrush” Kullanmaktayım. En son aşamasında “Photoshop” ile çalışmalarımı desteklemekteyim.

Render

Renderleri alırken “V-Ray” Kullanmaktayım. Çalışmalarımda en iyi ve kaliteli şekilde render almaya özen gösteriyorum.

Fotoğrafçılık

Uzmanlığım Makro ve Manzara fotoğrafçılığı alanında olsada her tarz fotoğraf çekmeye çalışmaktayım.

Animasyon ve Video

Son dönemlerde Animasyon filmleri üzerine odaklanmış durumdayım. Yakın zamanda animasyon ve videolar üzerine daha çok ağırlık vermeyi düşünüyorum.